classes

We started offering instrument and singing classes by March 2019. You can call us at 0(212)327 88 60 for detailed info and registration or fill the form below for us to contact you.

Here is some information about our instructors:

  • Şan ve Piyano          Ümit Baran

WhatsApp Image 2019-02-18 at 19.55.02

1995 yılında Bursa’da doğdu ilkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamladıktan sonra ilk profesyonel sahne deneyimini Bursa Devlet Gençlik Korosu’nda solo performans sergileyerek deneyimledi. 2014’te Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Performans bölümünü kazandı ve piyano eğitimine Yrd.Dç. Neşe Grançer Okay ile devam etti. Teori derslerine Özgür Ulusoy ile devam etti. Aytaç Rzaguliyeva’nın ustalık sınıfı çalışmalarına ve Deren Eryılmaz’ın “Taubman Yaklaşımı” çalışmalarına katılarak onlarla çalışma fırsatı buldu ve  Vedat Sakman’ın Müzikal Parçalar çalışmasında korrepetitör olarak yer almıştır. Şuanda İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Oyunculuk üzerine eğitim görmektedir.

  • Keman           Selda Arslan

WhatsApp Image 2019-02-18 at 21.46.55

1983 yılında Bursa’da doğdu. Ortaöğretim ve Lise eğitimini Bursa’da tamamladı.Bursa Büyükşehir Belediye Konservatuvarı’nda 4 yıllık Türk Müziği eğitimi aldı.Üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Performans Anasanat Dalı’ nda keman bölümüyle tamamladı.Üniversite yıllarında keman eğitimini Dr. Erman Türkili, Özgür Kement, Müzik Teorisi derslerini ise Özgür Ulusoy’dan almıştır.Özel kurslarda keman ve piyano öğretmeni olarak çalıştı.2018 yılında kurulan İsimsiz Orkestra’da keman çalmaktır.Şuan Bahçeşehir Kolejinde Müzik Öğretmeni, İstanbul Ataşehir Belediyesi’nde keman ve piyano öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

  • Flüt          Esma Gerim

WhatsApp Image 2019-02-18 at 19.33.01

1996 yılında doğdu. Liseye kadar olan eğitimini Bursa’da tamamladı. Lise yıllarında 4 yıllık bir keman geçmişi ve milli eğitime bağlı sertifikası bulunmaktadır. Hürriyet Anadolu Lisesi’nde okumuş ve okul grubu ile Nilüfer Liselerarası Müzik Yarışması’na katılıp özel jüri ödülü kazanmıştır. Kocaeli Üniversitesi Müzik Bölümü Performans Anasanat Dalı flüt bölümünü kazanmış ve bölüm birinciliği, fakülte üçüncülüğü ile mezun olmuştur. Üniversite yıllarında flüt eğitimini Filiz Karapınar, müzik teorisi derslerini ise Özgür Ulusoy’dan almıştır. Üniversite yıllarında özel kurs merkezlerinde keman, flüt, piyano öğretmenliği yapmış, 2017 yılında Marmara Flüt Orkestrası ile çalışmıştır. 2018 yılında kurulan İsimsiz Orkestra’da flüt çalmaktadır. Kocaeli Üniversitesi Yüksek Lisans Performans Anasanat Dalı’nı(flüt) kazanıp eğitimini sürdürmektedir. Şu an Bilfen Okullarında müzik öğretmenliği yapmaktadır.

  • Gitar           İbrahim Birdal

WhatsApp Image 2019-02-21 at 15.59.06

1986 Çorum’da doğdu. İlköğretim ve ortaöğretimini Istanbul’da, Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümünde (bölüm birinciliği ile) Pedagojik Formasyon eğitimini de Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi’nde  tamamladı. Halen Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Dr. Ümit Kubilay Can ve Melih Güzel ile Klasik Gitar, Prof. Safa Yeprem ile Flemenko Gitar çalıştı. Kennsew State University Gitar Bölüm Başkanı Prof. Mary Akerman’ın  masterclass derslerine katıldı. Özgür Ulusoy ile Armoni, Kontrpuan, Eser Analizi ve Orkestrasyon çalıştı. Anaokulu, ilk ve orta okul seviyelerinde eğitim veren özel bir kurumda müzik öğretmeni olarak görev aldı. Çeşitli sanat evlerinde 2008 yılından beri gitar dersleri vermektedir. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümünde konuk öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Bu bölümde modern muzik okuyan Elektrik Gitar öğrencilerinin Çalgı Eğitimi dersleri ile Popüler Müzik Düzenlemeleri, Caz Gitar ve Caz Müziğinde Doğaçlamanın Temel İlkeleri derslerini yürütmektedir. Rugan, Neverland ve FALLEN grupları ile Shaft, DorockXL ve Kemancı gibi mekanlarda sahne almıştır. Kendi çalışmalarını yayınladığı bir YouTube kanalında aktif paylaşımlar yapmaktadır.

  • Çello          Özlem Yorulmaz Birdal

İlköğretim ve ortaöğretimini İstanbul’a tamamladıktan sonra Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Viyolonsel anasanat dalında lisans eğitimini derece ile tamamladı. Viyolonsel eğitimini Öğr. Gör. Yeşim Madanoğlu ile Kompozisyon ve Müzik Teorisi alanlarında ünlü besteci ve kompozitör Sarper Özsan ve Özgür Ulusoy ile çalıştı. Borusan Filarmoni Orkestrası ve Çellistanbul’un çello sanatçıları Prof. Ozan Evrim Tunca ve Murat Berk ile Viyolonsel çalışmalarında bulundu. Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Müzik Öğretmenliği formasyon eğitimi aldı. Kocaeli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. İzmit Ticaret Odası Orkestrası, İzmit Filarmoni Orkestrası, Trakya Oda Orkestrası’nda Viyolonsel sanatçısı olarak yer aldı. Son olarak “İsimsiz Orkestra” da çello şefi olarak devam etmektedir. Ayrıca çeşitli Akademilerde ve Okullarda Viyolonsel Eğitmenliği ve Müzik Öğretmeliği yapmaktadır.

  • Klarnet          Zeynep Gök

1995 yılında doğdu. İlkokul ve lise eğitimini Bursada tamamladı. Bursa Büyükşehir Belediyesi konservatuvarında Türk müziği eğitimi aldı. 2014’te Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Performans bölümünü kazandı. Klarnet eğitimine Özlem Kolat ile başlayıp ve sonrasında Hristina Raykova ile devam etti. Çeşitli orkestralarda bulundu. Teori derslerine Özgür Ulusoy ile devam etti. Kurs merkezlerinde klarnet ve piyano eğitmenliği yaptı. 2018 yılında kurulan İsimsiz Orkesra’da klarnet çalmaktadur. Kocaeli Üniversitesi Yüksek Lisans Performans Anasanat Dalı’nı (klarnet) kazanıp eğitimini sürdürmektedir. Şuan Eğitim Bilimleri Ortaokulu, Bilnet Okullarında müzik öğretmenliği yapmaktadır  ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarında ise klarnet eğitmenliği yapmaktadır.

  • Davul         Hakan Kara

1991 yılında Bursada doğdu. İlk öğrenimini Özel İnal Ertekin ilkokulunda tamamlayip, o senelerde davul ile tanıştı. Ardından Bursa Anadolu lisesinde okul orkestrası ile liseler arası müzik yarışmalarında çeşitli dallarda dereceye girdi.Üniversite icin İstanbula geldi. Bu sırada Funk, Jazz, Rock, Fusion, Ambient tarzlarinda bir çok grupta çaldı.Geçen bir kaç senenin ardından halen devam ettiği Bilgi Üniversitesi Müzik bölümüne girdi. Yiğit Özatalay’den teori , Turgut Pöğün’den kompozisyon, Tolga Zafer Özdemir’den orkestrasyon dersleri aldı. Bestecilik ve performans üzerine yoğunlaştı. Bir süre çeşitli merkezlerde davul dersi vermeye başladı. Hala vermeye devam ediyor.

  • Bas Gitar          Akın Aral

Ankara Gazi Üniversitesi Müzik Bölümü. mezunu Yeni Türkü’de çalıştı.Halen İncesaz ve İlhan Şeşen ile çalışmaya devam ediyor. İstanbul Müzik Akademisinde 2010-2017 yılları arası bas eğitmenliği yaptı.

  • Bağlama         Metin Bingöl

music lessons, music classes, music education, singing lessons, singigng classes, piano classes, piano lessons, guitar lessons, guitar classes, drums classes, drums lessons, violin lessons, violin classes, clarinet lessons, flute lessons, baglama lessons