My New Cover Yine Düştük Yollara Is Here!

I made a new arrangement for a classic song of the rooted Turkish band Bulutsuzluk Ozlemi, which I have played together in the beginning of 2000’s. This one man band production, as it has been the same on all my works lately, will be available on all digital music stores in 2 weeks. Before that, I wanted people that follow my website to hear it first as a sign of my appreciation. I would be delighted to see your comments under this post. Have fun and thank you!

18 Replies to “My New Cover Yine Düştük Yollara Is Here!”

 1. Harika, harika, harikulade…zamanın varsa Beşiktaş’a gelip kutlamak isterdim Serdar abi..(ben yine İstanbul’dayım,..geçen sene yanına gelip söz verdiğim gibi)

 2. Senden her yeni bir haber duyduğumda heyecanlanıyorum. Çalışmaların keyif verici. Bir mayası var. Her şekilde hoş. İyi ki varsın

 3. Çok bilip dinlediğimiz şarkıya özellikle vokal performansınızla farklı bir renk kazandırmışsınız hocam tebrik ederim çok fazla aşina olunan işlerde bunu yapmak meziyet bence. Zira entstrüman performansına diyecek yok…. Hayranlıkla takip etmekteyiz. Saygılar

 4. Serdar’cım kutlarım, çok temiz bir çalışma olmuş. Abartısız, sıcak. Vokallerin çok güzel. Bence orijinalinden daha güzel!

 5. Harikasın üstat, yaptığın her şey bir birinden güzel ve kaliteli. Kendine özgü stilin, tuşen ve müzikaliten bize ilham veriyor.
  Kendi albümlerin ve çaldığın her albüm, şarkı çok etkileyici, dinlemeye doyulmuyor.
  Bu cover da vokal süpriz (bonus) oldu 🙂 ben sesini de dinlemeyi çok seviyorum, ellerine sağlık.
  Hayranlıkla takip ediyorum, başarılar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *